Доповідь Vezha.
«Інструменти і тактика продажу відеоаналітіки на базі нейронних мереж Vezha в Україні»
Спікер – Олег Сивинюк, головний виконавчий директор Incoresoft Ukraine LLC.
Чи знайомі Ви з відеоаналітикою на базі нейронних мереж Vezha? Якщо ні або не дуже добре – ласкаво просимо на доповідь головного виконавчого директора Incoresoft Ukraine LLC.

2 липня на партнерській онлайн конференції IQ Trading Олег розкриє комерційний та технічний аспекти ефективної роботи з відеоаналітикою на базі нейронних мереж.

Зміст доповіді. Про компанію Incoresoft. Інтеграції з Milestone XProtect. Модель оренди ліцензій. Види ліцензій на програмне забезпечення. Нова модель оренди ліцензій і хмарне рішення. Впровадження пілотного проекту з моделлю оренди ліцензій. Використання рішень VEZHA (кейси). ALPR і Каски. Рітейл. Трафік для моніторингу відвідувань ТРЦ, підрахунок відвідувачів. Скупчення людей. Розпізнавання осіб (робота з базами осіб банку та інших великих об'єктів). Об'єкт в зоні (робота з парковками, розпізнавання складних типів об'єктів – фури, вантажний транспорт). Аналітики, які працюють на борту камер Axis і на базі NVIDIA Jetson.

Про спікера. Олег Сивинюк – головний виконавчий директор Incoresoft Ukraine LLC. Більше 15-ти років працює на ринку IT. Спеціалізується на створенні інтелектуальної відеоаналітики для безпечних міст, рітейлу і великих логістичних центрів.

Час і місце доповіді. 16:00-16:40, Лекторій 1.

Інші партнери заходу
Made on
Tilda