Доповідь Herta Security.
«Нова ера в розпізнаванні облич».
Спікер – Tarik Alaca, EMEA Sales Director.
Технології Herta здатні надати Вам безпрецедентний рівень розуміння клієнтів, об'єднуючи демографічну інформацію зі здатністю розпізнавати або запам'ятати обличчя. І це тільки початок! Принаймні, у цьому впевнений директор з продажів Herta Security в регіоні EMEA, Tarik Alaca. Під час його доповіді Ви дізнаєтесь, чому саме Herta вважається однією з найбільш зрілих платформ для аутентифікації облич з точки зору еталонних інсталяцій і партнерських відносин з системними інтеграторами, і не тільки. 

Зміст доповіді. Ринки та глобальна присутність. Технологічне партнерство з Axis та Milestone. Нагороди та партнерство в ЄС. Величезний досвід в проектах з високими ставками по всьому світу. Рішення Herta для рітейлу. Профілювання клієнтів. Контроль потоку і аналіз поведінки клієнтів. Характеристика облич за зовнішнім виглядом. Контроль доступу та відеоспостереження. Багато іншого.

Про спікера. Tarik Alaca – директор з продажів Herta Security в регіоні EMEA. Фахівець з великим досвідом роботи в сфері продажів у великих компаніях. Кар'єру в світі програмного забезпечення побудував у компаніях SAP і Salesforce, займаючись продажами рішень для малих, середніх і великих підприємств. Має глибокі знання і досвід як в локальних, так і в хмарних рішеннях.

Час і місце доповіді. 11:15-11:55, Лекторій 2.
Інші партнери заходу
Made on
Tilda