Доповідь DKS.
«Робимо бізнес разом».
Спікер – Микола Похоленко, керівник відділу продуктового маркетингу.
Навіть в умовах запеклої конкуренції та сучасного ринку, що розвивається надто динамічно, компанія ДКС України не стоїть на місці і постійно розширює портфель новими товарними групами.

Розширення виробничих і складських площ дозволяють реалізувати плани щодо подальшої локалізації виробництва. У 2019 були реалізовані значні інвестиції в оновлення і збільшення продуктивності обладнання. Поставки нових виробничих ліній з металообробки заплановані також на листопад-грудень 2020 р.

Про те, за рахунок чого вдається постійно рости, про лінійку нових продуктів та про схему побудови бізнесу в Україні розповість Микола Похоленко. Також Ви дізнаєтесь про комплексну розробку продуктів від ідеї до виведення на ринок готового рішення і досягнення цільових показників продажів і рентабельності.

Про спікера. Керівник відділу продуктового маркетингу. На ринку електротехнічних і будівельних матеріалів з 2006 року. В кризові 2008-2009 та 2014-2015 роки винаходив і, за допомогою своєї команди, реалізовував нестандартні підходи і рішення, які дозволили зберегти виробництво в кризу, а потім  – зростати на 50-60% щороку в період 2016-2018. Досягнення: створені 3 нові товарні групи; локалізовано більше сотні імпортних товарних позицій; динаміка приросту продажів в межах продуктового портфелю в останні 5 років – в межах від + 25,4% до + 65%.

Час і місце доповіді. 11:45-12:25, Лекторій 3.
Інші партнери заходу
Made on
Tilda